Yardım

1. videoindir.info sitesi nasıl çalışır?
Sitenin ana sayfasında, kullanıcı üç ana sekme görür – " Ev " " Canlı TV " ve " In trendi " Ana sayfa sekmesi " Daha önce görüntülenen içeriklere veya aboneliklere göre otomatik olarak seçilen videoları görüntüler. " In trendi " sekmesinde, Şu anda en popüler videoları topladı ve kullanıcı listeden ilgi içeriğini seçebilir. " Canlı TV "
Ayrıca, videoindir.info simgesinin yanında soldaki ana sayfada, üç yatay çizgiyi tıkladığınızda, videoların kategoriye göre sıralandığı tematik koleksiyonları bulabilirsiniz:
• filmler.
• oto.
• Video Klipler.
• hayvanlar.
• Spor.
• Bilgisayar oyunları.
• Komik.
• eğlence.
• Hobi ve tarzı.
• Bilim ve Teknoloji.
Ayrıca bu menüde "Tarih" düğmeleri – önceden görüntülenen videoları görüntüler; " Daha Sonra Göster " – Kullanıcının başka bir zamanda görüntülemek istediği kayıtların bir listesi; " Popüler " – en çok görüntülenen kayıtlar; " Beğenilen " – kullanıcı tarafından işaretlenmiş videolar; " Oynatma listem " – çalma listesindeki kayıtlı girişlerin bir seçimi.
 
 
2. Siteye neden kayıt olunur?
Kayıtlı kullanıcı videolarda yorum bırakma, en ilginç girişleri sayfaya kaydetme (siteye bir daha giriş yaptıklarında tekrar aramak yerine), kendi videolarını kendi kanalına ekleyebilme olanağına kavuşur.
Siteye kaydolurken, kullanıcı kendi odasına girer – kontrol panelinin yer aldığı yaratıcı stüdyo - videoların daha kolay aranması ve video kliplerinin sayısı hakkında bilgiler ve abonelerin sayısı görüntülenir. Ayrıca burada "Video Yöneticisi" sekmelerini bulabilirsiniz. – kendi kayıtlarınızı indirmek ve yönetmek için " Kanal " – Kanal ve yazarı ile ilgili bilgilerin doldurulduğu yer ve "Video ekle" düğmesi.
 
 
3. Bir kanala nasıl abone olurum?
Site açıldıktan sonra hesabınıza giriş yapın. Kanallar katalogda veya aramada bulunabilir. Videoyu abone olduğunuz kanaldan izlemeye başlayın. " Abone Ol " düğmesini tıkladıktan sonra Oyuncu tarafından & nbsp; bir abonelik yapılır ve kullanıcının abone olabileceği benzer kanalları içeren bir tavsiye listesi oluşturulur.
Kullanıcıya yapılan güncellemeler bildirimleri otomatik olarak gelir. Bildirim ayarlarında, kullanıcı seçilen kanaldaki her yeni video için bir uyarı almayı seçebilir. Aboneliğin iptali tasarımı ile aynı şekilde yapılır. 
 
 
4. Oynatma listeleri nedir ve nasıl oluşturulur?
Sitede oynatma listeleri, kanalın yapılandırılması, farklı konulara ayrılmış videolar ve videolarıyla ilgilenen kullanıcılar tarafından kullanıcı dostu ve hızlı bir arama oluşturmak için sağlanmıştır.
Oynatma listenize bir video eklemek için onu açmanız ve " Ekle " " Oynatma listemi seç". 
Listelerden bir video silme "Girişimim, girişin yanındaki X simgesini tıklayarak açılabilir.
 
 
5. Trendin “ bölümü nedir?
videoindir.info sitesinde şu anda en popüler videolar "In trend" bölümüne girer. İşte en ilginç videolar – ünlü sanatçıların müzik klipleri, film fragmanları, popüler kanalların yeni klipleri – farklı konularda.