loading...

Adnan Oktar Gözaltına Alındı

Paylaş
Sitene ekle
 • Published on Jul 11, 2018

 • Oktar ve 235 şüpheliye yöneltilen suçlamalar arasında, suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, çocuklara cinsel istismar, cinsel saldırı, çocuğun zorla alı konması, uluslararası ajanlık, kara para aklama, şantaj ve tehdit yer alıyor. TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN http://bit.ly/TgrtHaberAbone ==================================== #haber #tgrthaber #gündem #sondakika #news #AdnanOktar #A9Tv #arama #gözaltı #operasyon ==================================== TGRT HABER TV HAKKINDA: ● Türkiye'nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz. ● Türkiye'deki ve dünyadaki her gelişmede anında ama doğru bilgiyi izleyiciye aktarıyoruz. ● Yıllardır ilgiyle takip edilen 24 saat izlenilebilir bir haber kanalı haline geldik. ● Haber vermeyi ve insanları bilgilendirmeyi görev edindik. Bilgilendirmenin ötesinde asla yönlendirmeye gitmedik. ● Bizim için asıl önemli olan yapıcı, değerlere saygılı, din, dil, ırk ayrımı gözetmeden objektif ve yorumsuz haber vermektir.Yorumları uzmanlarından seyirciye aktarabilmektir. Tarafsız ve ilkeli habercilik, en önemlisi doğru haberdir. ● Sağlık, ekonomi, piyasa, kültür, sanat, politika, turizm, tarih ve spor gibi pek çok alanda insanı ve yaşadıklarını, haberin tek odağı haline getirdik. Her yeni güne başlayan insanımız, hava ve yol durumunu, para piyasalarını, gazete başlıklarını ve dış basını öğrenmiş olarak evden ayrılmalarını sağladık. ● Seyircinin de rahatsız olduğu bir magazin anlayışından uzak durduk. ● İlkeli programları ile yayınımızı zenginleştirdik. ● Uyduda, kabloda, Digitürk'te, D-Smart'ta izleyicimize kolayca ulaşabiliyoruz.. ● Dünyanın her yerinde izleniyoruz. ● Türkiye'nin kanalıyız... TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN http://www.tgrthaber.com.tr https://www.facebook.com/tgrthabertv https://twitter.com/tgrthabertv https://plus.google.com/+tgrthaber/posts İLETİŞİM BİLGİLERİ Telefon: 0212 454 70 70 Faks : 0212 454 56 56 izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Yorumlar

 • Cok sükür yarrabbim bu sapigi bitirin!!!!

 • inşallah,süphanallah,seni içeri tıkan türk adaletine maşallah.artık kodeste kediciklerinin hayaliyle oynarsın .dini,sapıklığına alet eden dinsiz köpek.ilahi adalet yerini bulmuş.

 • burdan Turk devletine yetkililere sesleniyorum ! adnan oktari destekleyenlerin isimleri belli ! 1 seyh ahmet yasin bursevi ve 2 ci sahis da usaki seyhi fatih nurullah efendi ismindeki sahistir aralarinda adnan oktari en cok öven ise seyh ahmet yasin bursevi olmustur lütfen o cemaatleride kontrol altinda tutun sorgulayin nicin ve neden adnan oktari övdüklerini ögrenin ! kim bilir belkide adnan oktar bu saydigim seylere para verip konusturdu boyalari teek tek ortaya ciksin !!!

 • Serefsiz tutuklandi 0001f44d0001f44d0001f44d

 • Ölsün artık oh be özür dilerim şero bu şeroo

 • Edam edilsin bu serefsiz !!!

 • HAZIRMISINIZ.ESINIZI ARKADASINIZI MUTLU EDIN.PERFORMANSINIZI ARTTIRIN.BAY VE BAYAN KULLANABILIR.

 • KAHVE İLE PERFORMANSINIZI ARTTIRIN. EŞİNİZİ MUTLU EDİN.

 • bursadaki ahmet yasin bursevi yide sorguya alin adnan oktari övúyordu her defasinda !!