loading...

Gürsel olayında kim gerçekleri saklıyor? - Müge Anlı İle Tatlı Sert 5 Kasım 2018

Paylaş
Sitene ekle
  • Published on Nov 5, 2018

  • Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... Müge Anlı ile Tatlı Sert resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın! https://goo.gl/Z2mtSf
  • Gürsel olayında kim gerçekleri saklıyor? - Müge Anlı İle Tatlı Sert 5 Kasım 2018 etiketleri

Yorumlar

  • Selam Ailesi siz karma karışık bir ailesiniz. Kasım bey ve Memduha hanım gerçekleri söylüyor. Siz Atiye veya dedeyi koruyacağım diye zavallı insanlara haksız ithamlar ile kendinizi iyice çirkinleştiriyorsunuz.

  • Ibrahim bey hic kusra bakmayin burada saldiracaginiz kisiler kasim beyler degil..Muge hn sizede katilmiyorum sizde kasimbeylere tavirlisiniz..Burada suclu olanlar gurseli kaciranlar..Dayisina gelince dayim yapmaz dayisinin cocuklarina gelince onlar yapmaz diyen atiye senin esin degilmi onlari koruyorsunuz ama..Gursel sen bu ailede fazla kalma git gorus arada bir ama bunlar kendi ailesine seni kaciranlara toz kondurmuyorlar ama seni buyuten aileye saldiriyorlar..En basindan beri soyluyorum seni buyuten aileyi koruman cok dogru bir davranis hic kimse seni etkilemesin..Kimseden etkilenerek onlara sirtini donme..Oz ailen eger seni secim yapmaya zorlarsa kasim beyleri tercih et..Bu aile kaos icinde seni de yok ederler..

  • O hala varya hala koskoca sacli sakalli adama kes diye bagitiyor terbiyesiz .iste sizin atiye hanima nasil davrandiginiz belli .nursuz suratsiz hala icinin pisligi yuzune vurmus

  • Cahil İnsanlar bilmezler, Elden Esya alir gibi Cocuk Alip Evlat Edinilmez Medeni İnsanlar Evlat Edinecekse Kurumda Yasal olarak Alirlar. Kasim Ve Mahmure Suclu, Bunlari korumaya kalkmayin , cocukdaki Asalet Koklu Asil Ailesinden geliyor.

  • Burdaki en suçsuz olanlar büyüten ailedir. Ama ne hikmetse en çokda onların üzerine gidiliyor..