Gizlilik

videoindir.info Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına saygı duyuyor ve saygı duyuyor. Gizli bilgilerinizin doldurulmasında, aktarılmasında ve saklanmasında hak ve mahremiyetinize saygı duyuyoruz.


Bu Gizlilik Politikası, bu sitelerde ve bu sitelerde başvurulan tüm sitelerdeki tüm kişisel bilgiler ve veriler için geçerlidir..


Kişisel bilgilerinizin toplanması


Sağladığınız bilgileri, yeterli ve uygun fiyatlı görünen yeterli koruma seviyesiyle saklıyor ve işliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti mevzuatının öngördüğü haller dışında üçüncü bir tarafça sağlanan bilgileri aktarmıyoruz.


27 Temmuz 2006 tarihli 152-FZ sayılı Federal Kanun tarafından atıfta bulunulan hizmetlerimizin e-posta adresi, tam adı, telefon numarası, sosyal ağ hesapları ya da hizmetlerimizin uygulanması için gerekli diğer bağlantılar gibi iletişim bilgilerini vermenizi isteyebiliriz. Kişisel veriler kategorisine kişisel veriler "(bundan böyle" Kanun "olarak anılacaktır).


Bu bilgiyi vermeyi reddetmek, hizmetlerimizin tümünü veya bir kısmını sağlamayı reddetmek veya durdurmak için yeterli bir koşuldur. Size kolaylık sağlamak için, bu veri makbuz için bir istek göndermeden önce size bildirimde bulunarak otomatik modda alınabilir.


İletişim bilgilerinizi sitelere yerleştirdiyseniz, verilerin işlenmesine ve iletişim bilgilerinizin sitelerin yöneticilerine aktarılmasına otomatik olarak karar verdiniz.


Sitemizi, sunduğumuz hizmetlerin veya tekliflerimizin daha verimli çalışması için sitemizden sağladığınız bilgileri sitemiz dışında veya tarafımızdan alınan diğer bilgilerle birleştirebiliriz.


Bilgilerinizi bize bildirirseniz, bu bilgileri incelemek, değiştirmek, düzeltmek veya silmek için bizi önceden bilgilendirme hakkına sahipsiniz.


Sağladığınız bilgileri doğrulamak için yöntem ve yöntemi seçme hakkımızı saklı tutarız. Denetim, hizmetlerimizi kullandığınız ülkenin yürürlükteki mevzuatı içerisinde gerçekleştirilir.


Elektronik formlarımızı doldurma, anketleri gönderme, bilgileri başka şekillerde aktarma, gizlilik politikamıza katılıyorsunuz.


Kişisel bilgilerinizi kullanma


Kişisel bilgilerinizi yalnızca web sitemizde listelenen hizmetler ve hizmetleri sağlamak için kullanırız.

Özellikle, bilgilerinizi sizin için uygun bir şekilde size sunmak, hizmetler ve destek sağlamak, yararlı materyallerin transferini sağlamak, teknik bilgiler, vb. kullanıyoruz.


Ayrıca ürünler, hizmetler, reklam, yarışmalar ve diğer etkinlikler ya da ilgilendiğiniz teklifler hakkında bilgi vermek için sizinle iletişime geçebiliriz. Bu bilgileri e-posta yoluyla ya da web sitelerimizde listelenen diğer iletişim kanalları aracılığıyla almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.


Kişisel bilgilerinizin aktarılması


Ortakların veya yüklenicilerin iletişim kurmasını gerektiren ürün veya hizmet talep etmedikçe kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayacağız, bu bilgilerin aktarımına önceden izin vermiş olmalısınız.


Müşterilerimize hizmet sunmak ve mal, hizmet ve çözümler sunmak için üçüncü taraf şirketlerle çalışıyoruz; Ortaklarımızın, müteahhitler ve servis sağlayıcılar gizli bizim adımıza alınan bilgilerin tutmak yükümlülüğünü almak ve müşterilerimize hizmetlerinin sağlanması dışında herhangi bir amaç için kullanmayın.


Sizin tarafınızdan sağlanan kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara aktarmamayı taahhüt ediyoruz; resmi ve yasal olarak uygun bir şekilde devlet organlarının taleplerine verilen cevap; Mevzuat kurallarını, fiil, mahkemeye yapılan çağrıları veya mahkeme kararını takip eder; dolandırıcılığı önlemede, şirketimizin haklarını ve mülkiyetini koruyan yardım; kişisel güvenliğin korunması veya çalışanlarımızın, kullanıcılarımızın veya kamuoyunun mülkiyetinin korunması; Siparişinizi veya isteğinizi işleme veya faturamızı işleme; Şirketin iç operasyonlarını gerçekleştirmek için kiraladığımız bireylere veya şirketlere transfer.


Kişisel bilgilerinizin güvenliği


Bize sağladığınız bilgilerin korunmasını garanti ederiz. yetkisiz erişime yokluğunu garanti edemez rağmen, hala biz kişisel bilgilerinizi korumak ve uygun teknoloji ve iç prosedürlerini kullanarak kendisine yetkisiz erişimi engellemek için elimizden geleni yapacağız emin olabilirsiniz.


Verileri işleme koyma


sitemizde herhangi bir kişisel veri göndererek, müşterilerimiz açıkça seviyesinin doğru bize beyan hizmetler ve / veya hizmet sunmak ve kesinlikle bu Gizlilik Politikası altında toplanması ve bu bilgilerin işlenmesi kabul gerekli olduğunu anlıyoruz.


hizmetlerimizi çöp ve bizim veritabanından veri silme herhangi bir zamanda hakkına sahip - ama biz istatistiklerini derlemek ve hizmetlerimizin ve hizmetler kalitesini artırmak için iletişim ve dosyalarda diğer bilgileri girdikten saklayan hakkı saklıdır.


Gizlilik Politikasında Değişiklikler


Bu Gizlilik Politikasının şartları, söz konusu web sitelerinde ve bu sitelerin sayfalarında toplanan bilgilerin toplanması ve kullanılması kuralını oluşturur.


Bu Gizlilik Politikasının şartlarını istediği zaman değiştirme veya güncelleme hakkımız saklıdır. Herhangi bir materyal değiştirilirse, bu değişiklikleri yayınlarız ve dokümandaki sürüm numarasını güncelleriz. Gizlilik Politikasındaki değişiklikler, bu sitedeki yayınlanma anından itibaren yürürlüğe girer ve hizmetlerimizi ve hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz ve onayladığınız anlamına gelir.


Gizlilik Politikamızla ilgili yorumlarınız veya sorularınız varsa, lütfen yorumlarınızı veya önerilerinizi bu sitelerde listelenen e-posta veya diğer iletişim kanalları aracılığıyla gönderin.


Kişisel verilerinizin işlenmesine onay verildiyse, kişisel verilerinizi 5 iş günü içinde silmeyi taahhüt ederiz.